Klubo veikla per 2015 m.

I. Klubo nariai dalyvavo įvairiuose čempionatuose ir varžybose:

1. Lietuvos ultralengvųjų orlaivių čempionate (dalyvavo klubo nariai lakūnai Sigitas Vaičiulis ir Donatas Vaičiulis);

2. Lietuvos akrobatinių skrydžių čempionate (klubo narys Eltonas Meleckis tapo čempionu);

3. Europos akrobatinių skrydžių čempionate (klubo narys Eltonas Meleckis iškovojo aukso medalį);

Eltonas M

Lapkričio 10 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis kartu su aplinkinių rajonų: Pagėgių, Jurbarko, Šilalės merais su aukštais laimėjimais pasveikino Tauragės aeroklubo garbės narį, daugkartinį akrobatinių skrydžių standartinės kategorijos orlaivių Lietuvos čempioną, tauragiškį Eltoną Meleckį.

jhgfdsa

Tauragės aeroklubo garbės narys, akrobatinių skraidymų čempionas Eltonas Meleckis kartu su klubo vadovu Kostu Bastakiu dalyvavo Tauragės radijo laidoje, rubrikoje „Dienos svečias“ ir įspūdžiais pasidalino su Tauragės radijo reporteriais.

radijuje

4. Vakarų Lietuvos parasparnių varžybose (klubo narys Vidmantas Gečas užėmė pirmą vietą, klubo narys Kęstutis Vaištaras užėmė trečia vietą).

II. Vakarų Lietuvos parasparnių varžybos

Tauragės aerodrome klubo nariai bendradarbiaujant su OLPF viceprezidentu Ričardu Maticku suorganizavo Vakarų Lietuvos parasparnių varžybas. Jose dalyvavo dauguma Vakarų Lietuvos parasparnių pilotų.

visi aerodromo sveciai

III. Mūsų svečiai.

Tauragės aeroklubą vasarą aplankė Lenkijos lakūnų delegacija. Svečiai buvo supažindinti su klubo veikla, aerodromo infrastruktūra, Tauragės miesto ir rajono kultūriniu paveldu.

Rugpjūčio mėnesį Tauragės aeroklubą aplankė Lenkijos ultralengvųjų orlaivių pilotų federacijos prezidentas. Jis domėjosi klubo veikla, aerodromo plėtros perspektyvomis ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Rugsėjo – spalio mėnesiais Tauragės aeroklubo veikla ir aerodromu susidomėjo Ukrainos žiniasklaidos atstovai. Jei domėjosi aerodromo išvystymo perspektyvomis, ateities planais, bendradarbiavimo galimybėmis.

IV. Dalyvavimas kituose renginiuose.

Tauragės aeroklubo lakūnai tradiciškai 2015 m. dalyvavo legendinių lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno gimtinėje Vytogaloje organizuojamuose tradiciniuose renginiuose.

Taip pat klubo nariai savo aviaciniais pasirodymais – lėktuvais ir parasparniais pradžiugino ir Kvėdarnos miesto šventės dalyvius.

Jurbarko aviacijos šventėje klubo nariai aviaciniais pasirodymais džiugino Jurbarko miesto gyventojus ir svečius.

Tauragės rajono Adakavo globos namų gyventojų šventėje lėktuvais ir parasparniais Tauragės aeroklubo lakūnai gyventojus apdovanojo dovanomis iš oro.