Tauragės aeroklubo 10 metų jubiliejaus šventė

Klubo nariai ir svečiai š.m. spalio 19tą dieną pažymėjo 10 metų sukaktį

Aerodrome, kuriame prieš 10 metų aviacijos mylėtojai įkūrė minėtąjį aeroklubą, apsilankė apie 70 pilotų iš visos Lietuvos ir ne tik. Svečiai atskrido arba atvyko kitu transportu iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šilutės, Šilalės, Tauragės pilotų klubo, Kartenos, Mažeikių, Biržų, Rygos. Pabendravę, apžiūrėję vienas kito orlaivius, svečiai susėdo prie pietų stalo.

Šiek tiek istorijos:

2009 m., šalia Girininkų kaimo (Tauragės r.) įkurtas Tauragės aerodromas. Tais pačiais metais aerodrome įsikūrė ir Tauragės aeroklubas.
Tauragės aerodromas oficialiai atidarytas 2009 m. gruodžio 5 dieną.

2010 m. sausio 8 dieną Tauragės aerodromui suteiktas civilinio aerodromo statusas ir įteiktas civilinio aerodromo tinkamumo pažymėjimas. Aerodromo kategorija: 1A.

Aerodrome dažnai leidžiasi svečiai iš visos Europos. Apsigyventi jie gali tam skirtose patalpose, angare laikyti nedidelius orlaivius, pasipildyti degalų prieš tolimesnį skrydį. Šiuo metu aerodromas naudojamas ultralengviesiems ir L klasės orlaiviams kilti ir leistis, aerodromo patalpose įsikūręs Tauragės aeroklubas sėkmingai plėtoja savo veiklą. Čia vyksta įvairios aviacijos šventės, varžybos, seminarai ir konferencijos.

Šventės vaizdai:

Šventės dalyviaiŽiniasklaidos atstovėAtvykstančius pasitiko Zigmas ir Algirdas.Visi susirūpinę svečių priėmimu...Nauja technika - lėktuvas Tarragon iš Biržų.Nauja technika – Vytauto RV-8.Svečių lėktuvai perone.Svečių iš Latvijos lėktuvas.Svečių lėktuvai perone.Svečių lėktuvai perone.Svečių lėktuvai perone.
Vaizdas iš oro.Vaizdas iš oro.Vaizdas iš oro.Parasparnių pilotų grupė.Pokalbiai prie pietų stalo.Klubo pirmininko pavaduotojo pasisakymas.Žygaičių seniūno palinkėjimai klubui.Tauragės pilotų klubo nariai ir jų dovana.

Svečiai iš Biržų ir Latvijos.Kartenos ir Mažeikių atstovai.Ir Jų Tauragės aeroklubui įteiktas medalis.Svečiai iš Klaipėdos.Kauno pilotų grupė.Klubo nario Edmundo Barkausko palinkėjimai.Linėjimai ir sveikinimai iš Šilalės.Jubiliejinis tortas.Pilotų klubo nario Vytauto viražai.Šventė baigėsi, svečiai rikiuojasi skrydžiui į savo aeodromus...